ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Antalya Oto Kiralama

Antalya Oto Kiralama

Dünya Dijitalleşiyor, Günümüzde artık tüm dünyayı elimizin altında bir harf veya cümleyle tıklayıp sunan dijital dünyada bizde Antalya Oto Kiralama Olarak yerimizi alma durumunda olduğumuzu gördük ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine wepsayfamızı uzun zaman önce sunduk ve  herşeyi sayfamızda bulabilmeniz için sürekli sayfamızı bizimle ilgili yeni haberleri ve merkez kuruluş şehrimiz olan antalya ile ilgili güncel bilgiler sunmaktayız. Türkiye'de Oto Kiralama sektörü her geçen gün büyüyor ve bizde büyüyen bu sektörde devamlılığımızı ve müşterilerimizin taleplerini dikkate alıyor ve dinliyoruz nasıl kendimizi geliştirebiliriz ve nasıl diğer şirketlerden fark yaratabiliriz diye sürekli bir çaba düşünce ve yeni araştırmalar içerisindeyiz.

DAHA FAZLA...
İkinci Ve Üstü Kiralamalarda Özel İndirim

İkinci Ve Üstü Kiralamalarda Özel İndirim

Çevlik Rent A Car'da İkinci ve üstü kiralamalarda, Özel Müşterilerimize Özel İndirim. Bizi ikinci kez tercih eden sabit müşterilerimize ayrıcalık tanımak vizyonumuzun ve hizmet anlayışımızın ne denli kararlı geniş bir aile olma yolunda ilerlemek olduğunun bir göstergesidir. Bize verdiğiniz bu değeri biz karşılıksız bırakamazdık. Şüphesizki ilk defa bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek en asli görevimizdir ve kuruluş tarihimizden itibaren günümüze sektörde onca rekabete rağmen ayakta kalabilmemizde bunun göstergesidir.Temiz araçlar, zamanında teslim, 7/24 kesintisiz iletişim, bakımlı araçlar,  şefaflık, güven ve güleryüz temel ilkemiz olmuştur herzaman .

DAHA FAZLA...
Antalya Ekonomik Araç Kiralama

Antalya Ekonomik Araç Kiralama

Antalya'da Araç Kiralama söktöründe en Ekonomik Araç Kiralama fiyatları yaz sezonunun bitmesiyle beraber adeta bir merdiven gibi peyderpeyi eylül ayında ağustos ayının en zirve yapmasının ardından takip eder.Bu süreç ekim ayında dahada aşağı düşer ve yılın en düşük fiyatları kasım ayına ulaşılır.Aralık ayının 15 inden ocak ayının 15 işine kadar fiyatlarda  hafif bir yükselme olur ondan sonraki süreçte şubat ayıda kasım ayı gibi yılın en düşük fiyatlarına düşer.Mart ayında fiyatlar hafif yükselişe geçmeye başlar yine merdiven gibi peyderpeyi düzenli bir yükseliş başlar sezona doğru geçilirken. Son yıllarda ramazan ayının sezona denk gelmesiyle beraber Antalya Ekonomik Araç Kiralama firmaları bir kayıp yaşamıştır şüphesiz ramazan ayının başlamasıyla iş yoğunluğu bıcak gibi kesilir ve bu süreçte firmalar kampanyalar düzenlemeye başlarlar taki bayram arifesine kadar.

DAHA FAZLA...
 Antalya Ucuz Araba Kiralama

 Antalya Ucuz Araba Kiralama

Bütçeniz bizim için önemli. Antalya Ucuz Araba Kiralama kuruluş tarihinden  günümüze kadar müşterilerimize en Ucuz en yeni Araba ları nasıl sizin hizmetinize sunarız diye yoğun bir çaba, enerji, güç sarfediyoruz, bu sebebten kaynaklı ki piyasadaki bütün fiyatların günlük olarak fiyatlarını takip ediyor ve herzaman en Ucuz fiyatları veriyoruz. Araç gruplarımızda her kesime hitap edicek Araç' ları bulundurup hizmetinize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz güzel bir tatil için yıl boyunca emek veriyor çalışıyor ve yılın stresini atmak için özellikle yaz aylarında tatile çıkıyosunuz ve haklı olarak en Ucuz en yeni Araba seçimi ile tatilinizi hiç sorun, sıkıntı yaşamadan geçirmek istiyorsunuz.

DAHA FAZLA...
Corona Virüs Tedbirlerimiz

Corona Virüs Tedbirlerimiz

Coronavirüs nedir? Coronavirüs (coronavirüs), genellikle grip veya nezle ile karıştırılan solunum yolu enfeksiyonu hastalıklarına yol açan virüs türüdür. Kuşlarda ve memeli hayvanlarda hastalıklara neden olsa'da mutasyona uğrayarak insanlara bulaşan türleri ölümcül risk teşkil ediyor. İnsanlarda görülen 7 çeşit corona virüs vardır. Pandemik hastalık türü olarak ilan edilen koronavirüsün ölüme neden olan ve Çin'de ortaya çıkan yeni tipi ise Covid-19 adıyla tanımlanıyor. 

DAHA FAZLA...
Antalya Rent  A Car

Antalya Rent A Car

Çevlik Rent A Car Firmamız Günlük 85 TL'Den Başlayan Fiyatlarla Hizmetinizdedir.

Antalya Rent A Car  olarak kuruluş tarihimiz olan 2012 yılından itibaren temel felsefemiz en uygun fiyat, kaliteli hizmet,güler yüzlü hizmet ve güvenilir firma olmaktı. Ve günümüzde bu hedeflerimize ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.En yeni araçlarımızla hizmet vermeye devam ediyor ve firmamız bünyesinde 3 yıllık araçlarımızı satışa sunup yenilemekteyiz.Siz değerli müşterilerimiz tek yapmanız gereken sayfamızdan alış tarih saat dönüş tarih saat girip size en uygun aracı seçip online rezervasyon yapmanızdır.

DAHA FAZLA...
Antalya Havalimanı Araba Kiralama

Antalya Havalimanı Araba Kiralama

Antalya Havalimanı Araba Kiralama Şirketleri son zamanlarda oldukça artış göstermiştir. Bu şirketlerin yaklaşık 8 tanesi Havalimanı içinde ofis bulundururken diğer şirketler Havalimanı dışında ofisleri bulundursada havalimanına 7/24 hizmetlerini sunmaktadır. Genelikle Havalimanı dışındaki şirketler arasındaki iletişim internet üzerinden müşteriler ulaşmaktadır. Rezervasyon yaparken online rezervasyon yapıp  kiralayacağınız aracın toplam fiyatını belgeleyen rezervasyon çıktısını elinizde bulundurmanız önemlidir. Farklı fiyat ve kiralama koşulları ile karşılaşmamanız için belgeyi yanınızda bulundurunuz.Özellikle yaz aylarında yaşanılan yoğunlukta aracı teslim alma iade etme işlemlerini  Havalimanı dışarda ofislerini bulunduran şirket çalışanları yolcu indir bindir yerinde teslimatlarını yapmaktadırlar.

DAHA FAZLA...
Antalya Havalimanı Rent A Car

Antalya Havalimanı Rent A Car

Antalya Havalimanı,Türkiye'nin Akdeniz kıyısındaki başlıca turizm ve tatil merkezi olan Antalya'nın şehir merkezinin 10 km. doğusunda yer almaktadır. Büyük ve modern havalimanı, özellikle yaz aylarında Türkiyenin güney sahillerine gelen milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yolcu trafiğine göre Avrupa'nın 14. en yoğun havalimanıdır. Türkiye'deki Havaalanları İstatistiklerinin 2015 verilerine göre, toplam yolcu trafiği bakımından üçüncü havalimanıdır. 

DAHA FAZLA...
Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Yolcuların önceden seyahat belgelerinin geçerliliğini ve Türkiye’ye giriş için vizeye gereksinim olup olmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. Pasaportlar en azından kalınacak sürenin sonuna kadar geçerli olmalıdır.Vize yönetmeliklerine tabi olan ülkelerin vatandaşları için vize işlemlerinin kolay gerçekleştirilmesi adına varış salonunda pasaport kontrolünden önce vize bankoları bulunmaktadır. Farklı ülkelerin vize prosedürleri ve harçları hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’nın internet sitesini ziyaret ediniz.

Antalya Havalimanı, Terminal 1, terminal 2 dış hatlar olarak  ve İç hatlar olarak 3 ayrı terminale sahip bu havalimanı yaz aylarında yaşanan yoğunluk sebebbiyle gelecekte 4'üncü Terminal'i hizmete sunmak için çalışmalar devam ediyor. Her yıl ekim ayı sonlarında ise yoğunluğun bitmesi ile dış hat olan terminal 2 kapatılmaktadır. Antalya Havalimanı Araç Kiralama bu süreçte yerli türist,yabancı türist ve yurt dışında yaşayan gurbetçilerimizin yanında olmaya devam ediyor ve havalimanı 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile Antalya Havalimanı'na inen yolcularımızı araçları hazır şekilde hizmet etmektten mutluluk duyar.

DAHA FAZLA...
Antalya Kiralık Araç

Antalya Kiralık Araç

Antalya'ya tatile veya iş seyehatine gitmeye karar verdiniz, ilk öncelikle ne yapmam gerekiyor diye kendinize soru sorarsınız planımı nasıl yapmalıyım hiç bir aksama bir sorunla karşılaşmamak için iyi bir plan yapmamız gerekiyor diye. Öncelikle şüphesiz ilk olarak konaklama yapıcağınız bütçenize uygun ve en iyi oteli araştırmaya başlarsınız pansiyon, bütik otel, dört yıldızlı otel veya beş yıldızlı oteller aramaya başlarsınız, bütçenize en uygun ve en iyi hizmeti sunan temizlik, hijyen ve çevre düzenlemesi ve diğer aktiviteler açısından sizin ilginizi çeken oteli bulur rezervasyon işleminizi yaptıktan sonra Antalya'da gezilecek yerleri araştırmaya başlarsınız. Her insanın ilgi alanı ve seyahat anlayışı farklıdır şüphesiz Antalya şehri insanaların arayıpta bulabileceği her kesime hitap eden gezilecek pek çok yer bulundurmaktadır. Yazın dünyaca ünlü mavi bayraklı plajları, Şelaleleri, gece klupleri, müzeleri, yaylaları ve doğasıyla, kışın ise kayak merkezi olan saklıkent ve şehir merkezi gezintileri ile kışın dahi hem kar keyfi hemde deniz keyfini aynı anda yaşayabileceğiniz nadir şehirlerden biridir Antalya.

DAHA FAZLA...
Antalya Araç Kiralama

Antalya Araç Kiralama

Antalya 3 mevsim ilkbahar 1 mevsim yaz sezonu ile sabah dağlarında kayak yapabileceğiniz ve öğlesinde Akdenizin derin mavi sularında yüzebileceğiniz bir şehirdir.Kral Attalos Antalya için ‘yeryüzünde cennet’ ibaresini kullanmıştır. Bereketli toprakları ve doğal barınağı ile yıllardır halklarını mutlu etmiştir. Persliler, Romalılar, Araplar ve daha bir cok diğer milletler yüzyıllar boyunca izlenimlerini ifade etmiş olmalarına rağmen hiçbirisi günümüze bölgeye kendi ismi olan Attalia ismini veren M.S 159 yılarında yaşamış Pergamon kralı Atalos gibi kalıcı iz bırakmamıstır.Bu eşsiz güzellikleri dünyanın herülkesinden görmeye gelen turistleri ağırlamakta olup Antalya Araç Kiralama olarak hizmet verdiğimiz bu güzel şehirde tatilinizi en iyi şekilde yapmanız için çaba harcıyoruz.Bu güzel şehirde dünya standtarlarında oteller, clup'lar, restaurantlar, mavi bayraklı plajlar, dünya standtartlarında olan Araç Kiralama şirketleri  ,transfer şirketleri ile tatiliniz ve tarihi gezintinizi en  rahat şekilde yapmanız için biz burdayız.

DAHA FAZLA...
Antalya Araba Kiralama

Antalya Araba Kiralama

Antalya'nın Yüksek Kesimleri Kara Büründü

Antalya'nın kent merkezinde sağanak, denize 45 dakika uzaklıktaki Saklıkkent Kayak Merkezinde ise kar etkili oluyor. Şehir merkezine 50 kilometre uzaklıkta, Beydağlarındaki Bakırlıtepe mevkiindeki Saklıkent Kayak Merkezi'nde de kar yağışı başladı. Sabah erken saatlerde etkisini gösteren karla birlikte kayak merkezi beyaz örtüyle kaplandı. Şimdi sizde yılın ilk kar'ını görmek için Antalya Araba Kiralama'dan Araba'nızı kiralayın ve  beyaza bürünen Antalya'nın kayak merkezini görme fırsatını bizimle yaşayın.Size önerimiz, Online rezervasyon sırasında extra bölümünde  extra olarak kar zinciri eklemenizdir, Araba kiraladıktan sonra size önerimiz kış lastikli aracınıza lastiklerini normal şartlartda 36 ps olan hava basıncını 28'e düşürmeniz olucaktır. Kaza durumu yaşanmaması ve sizin can güvenliğiniz için önerilerimizi dikkate almanızı umuyor,  iyi gezintiler diliyoruz.

DAHA FAZLA...
 Alanya Rent A Car

Alanya Rent A Car

AlanyaTürkiye'nin Akdeniz Bölgesi'deki Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir. Şehir merkezine uzaklığı 154 kilometredir. Türkiye'nin güney sahillerinde bulunan Alanya, 1.598,51 km²'lik bir alana sahiptir ve 2018'de nüfusu ("TUIK Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS)" sistemine gore) 327.503 kişidir. Alanya ilçesi idari olarak Antalya iline bağlıdır, Alanya Belediyesi ve ilçesi de Antalya Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanına girmiştir. Alanya'ya 45 kilometre mesafede bulunan Alanya Gazipaşa Havalimanı 2012 yılında faaliyete geçmiştir.

DAHA FAZLA...
Kemer Rent A Car

Kemer Rent A Car

KemerAkdeniz kıyısında, Antalya'ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir1980'li yılların başına kadar küçük bir köy iken son 20 sene içinde açılan tesislerle Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Önce köy sonra kasaba olduktan sonra 13 Eylül 1991 yılında da ilçe statüsünü kazanmıştır.Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bugün Kemer'in bulunduğu yerde, 1910'lu yıllarda Eski Köy adı ile bilinen ve dağlardan gelen seller sonucu göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde 23 kilometre uzunluğunda bir taş duvar ördüler. Sonraları, bu duvar nedeniyle köylerine Kemer diyeceklerdir.Kemer in en eski tarihi MÖ 690 yılına dayanmaktadır. Phaselis antik kentinin kuruluşu bu tarihe dayanmaktadır.

DAHA FAZLA...
Antalya Muratpaşa Rent A Car

Antalya Muratpaşa Rent A Car

MuratpaşaAntalya'nın ilçelerinden biridir.64 mahallesi vardır. İlçe sınırları içinde belde, köy, oba, mezra gibi yerleşim yerleri yoktur. İlçe kuzeyde Kepez, doğuda Aksu ve batıda ise Konyaaltı ilçelerine komşudur. Muratpaşa 1993 yılında Kepez ve Konyaaltı ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bir belde belediyesi olarak kurulmuş, 2008 yılında ise ilçe statüsü almıştır. İlçe 30-31 derece boylamlar ve 36-37 derece enlemler arasında yer almakta olup ilçede toplam olarak 20 km sahil kıyı şeridi bulunmaktadır.Antalya Muratpaşa Rent A Car merkez ofisimiz muratpaşa'da olup şirketimizin kuruluş yeri olmasından kaynaklı bizim için ayrıcalıklı ve özel bir yeri vardır.Oldukça merkezi konum'da olan ofisimize ulaşmak oldukça rahat ve ana cadde üstünde bulunması osimizi ziyaret edicek olan müşterilerimizin kolayca bulabilmelerini sağlamaktadır.

DAHA FAZLA...
Antalya Konyaaltı Rent A C ar

Antalya Konyaaltı Rent A C ar

Konyaaltı Antalya, köklü bir geçmişe sahiptir. Anadolu Uygarlıklarının haritalarına bakıldığında Likya sınırları içerisinde bulunmaktadır. 

Konyaaltı Antalya, köklü bir geçmişe sahiptir. Anadolu Uygarlıklarının haritalarına bakıldığında Likya sınırları içerisinde bulunmaktadır. Tarihi M.Ö. 30'lu yıllara dayanan bu bölge, Likya dönemine Olbila adıyla anılmaktaydı.

Ayrıca muhteşem manzarası ve doğası ile konyaaltı tatil için çok doğru seçimdir. Konyaaltı Antalya şehir merkezine 15 dakika mesafededir. Antalya ve çevresini rahat bir şekilde dolaşıp ve baka güzellikleride görme olasılıkları bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA...
Antalya Kaleiçi Rent A Car

Antalya Kaleiçi Rent A Car

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi sınırları içerisinde yer almakta olan Kaleiçi, deniz ve kara surları tarafından kuşatılmakta olan kent merkezine verilen isimdir.Kaleiçi sınırları içerisinde gezerken kendinizi Antalya'nın tarihinde bulabilirsiniz. Antalya'nın tarihinden kalan bu sokaklar oldukça dar bir yapıdadır ve tarihi ve kültürel açıdan çok daha eşsiz bir tatil deneyimini sizlere sunmaktadır.

Hepsinin bir sokak cephesi ve birde sokak görmeyen bahçesi bulunur. Sokağa bakan yüzde, ilk katta çok az pencere. Üst katta ise "Cumba" denilen ve hem ev, hemde sokak mimarisine uygun olarak yapılmış çıkmalar vardır. Bu gibi yapıların yer almakta olduğu Antalya Kaleiçi bölgesinin dar sokaklarında çok daha keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

DAHA FAZLA...
Antalya Belek Rent  A Car

Antalya Belek Rent A Car

Antalya Belek Rent A Car'dan arabanızı kiralayın ve eşsiz güzelliklere sahip bu bölgeyi gezmeye başlayan. Sizin için Tatilinize başlamadan önce kısada olsa bölgeyle ilgili  bilgi vermek istedik.Yaz ayları geldiğinde Türkiye'nin en çok turist alan bölgelerinden bir tanesi Belek olarak bilinir. Antalya'nın bir mahallesi olmasına rağmen, ilinden daha fazla popüler hale gelen bölge de turistler adına birbirinden farklı oteller ve konaklama avantajları bulunur. Suyunun sıcak olması, plajlarının güzelliği, pek çok tarihi mekana ev sahipliği yapması, Belek'in gezmeyi seven bireyler açısından ziyaret edilmesine yardımcı olur. Kendilerine iyi bir gezi rehberi oluşturacak olan kişiler, bölge de yalnızca sahilleri değil doğal ve tarihi mekanları da ziyaret etmeleri gerekir. Belek özellikle yaz aylarında, çevresindeki illere göre nüfusunu iki katına çıkarır.

DAHA FAZLA...
Antalya Lara Rent A Car

Antalya Lara Rent A Car

Ülkemizin en uzun kumsalı olan bölge Antalya ilinin, Muratpaşa ilçesinin sınırları içerisindedir. Uzun kumsalı dünyaca meşhur olan bölgede, büyük çaplı turistik tesis yatırımları ve projeleri gerçekleştirilmiş ve halen devam etmektedir. Antalya'nın il merkezine ve yanı sıra havalimanı'na yakınlığı sebebiyle oldukça merkezi bir konumda olan bölgede, yılın her döneminde dünyanın pek çok ülkesinden turist görebilme olanağına sahipsiniz.

DAHA FAZLA...
Antalya Akseki Rent  A Car

Antalya Akseki Rent A Car

Antalya'da iki ayrı manzara! Bir tarafta deniz ve güneş diğer tarafta lapa lapa kar.

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde deniz suyunun 25 dereceyi görmesiyle tatilciler sıcak havanın keyfini sürerken, Akseki ilçesindeki yaylacılar ise yılın ilk karıyla karşılaştı. Aynı tarihlerde Antalya sahillerinde güneşin, Toros Dağlar'ının zirvesinde kar keyfinin yaşanabilmesine dikkat çekti. Sizde yılın ilk kar'ını görmek için hemen Antalya Akseki Rent A Car Şirketimizden rezervasyonunuzu yapın ve özlemiş olduğunuz güzel görselleri doya doya yaşayın.

DAHA FAZLA...
Trafik Cezaları Yeni Düzenleme

Trafik Cezaları Yeni Düzenleme

25.12.2020 Tarihinde yayınlanan resmi gazetede;  Araç kiralayan kişiler kiraladıkları Araçlarla ceza yemeleri durumunda ilgili trafik cezası kiralayana gönderilecektir. Daha fazla ayrıntı için resmi gazetenin 7. maddesinine bakabilirsiniz.Kiralanan Araç her hangi bir çevirme veya kontrolde ceza yemesi durumunda Araç Kabis'te o anda kiralık olarak kayıtlıysa aracı kullanan kişiye, Kiralanan araç Trafik çevirmesi haricinde Mobesa kameraları veya diğer uygulamalardan ceza yemesi durumunda Trafik birimleri Kabis kayıtlarına bakarak aracı Kiralayan kişinin yasal adresine cezayı gönderecektir.

DAHA FAZLA...
Düden Şelalesi

Düden Şelalesi

Düden Şelalesi'nde kayalara sıçrayan suyun huzur verici sesleri Antalya'da yaşadığın günlük lükslerden sadece biri. Antalya'da serin bir gün geçirmek ve bir doğa harikası görmek için Düdenbaşı'na gitmelisiniz. Çevresindeki şelale ve piknik alanı hem Antalyalıları hem de dışarıdan gelenleri kendine çekiyor.

Nehir kadar suyu olan şelalenin iki kaynağı Kırkgözler ve Pınarbaşı olarak adlandırılır. Kısa bir yoldan sonra birleşerek Bıyıklı çukurunu oluşturur ve içinde kaybolurlar. Özellikle deniz'le buluştuğu yani denize aktığı yer olağanüstü bir güzellik ortaya çıkarmaktadır. Şelale hem ilk aktığı yer sütçüler bölgesi hemde lara bölgesinde denizle buluştu yerle iki ayrı yerde doğada ayrı güzellik katan bir şelaledir. Bu Sebebten dolayı diğer şelalerden farkı da budur.

DAHA FAZLA...
Antalya'ya 6 bin yataklı  15 otel daha geliyor

Antalya'ya 6 bin yataklı  15 otel daha geliyor

Antalya'ya 6 bin yataklı  15 otel daha geliyor

2020 yılının 8 aylık döneminde 92 komple yeni otel yatırımı için 2,5 milyar TL bütçe ayrıldı. Yatırımlarda 3 yıldızlı oteller başı çekerken, hayata geçecek 5 yıldızlı sayısı ise 36 olarak belirlendi. Turizm kenti Antalya'nın yatak stoğuna ise, 15 otel projesiyle 6 bin yatak daha eklenecek. Seyehat sırasında Antalya araba kiralama ile tatillerini rahat konforlu hızlı erişimi yakalayacak olan tatilciler in tercihleri arasında ön planda olacaktır.

DAHA FAZLA...
Anadolu Ateşi Yanmaya Devam Ediyor

Anadolu Ateşi Yanmaya Devam Ediyor

Anadolu Ateşi yanmaya devam ediyor! 17 Kasım 2020 Yer Aspendos Arena

Anadolu Ateşi'nin temel konsepti medeniyetler buluşmasıdır. Doğu ile batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen, evrensel barış mesajları veren bir dans portresidir. Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek dünyaya modern standartlarda bir gösteriyi, bir kültürel şöleni sunmaktadır. Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu  Ateşi hemen hemen her yöreden derlenmiş 3000 halk dansı figürü ve halk müziğini içinde barındıran özgün bir projedir. Mustafa Erdoğan imzasını taşıyan proje, Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozaiğinin barışla harmanlanan ateşini tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir.

DAHA FAZLA...
Aracınız Hemen Değiştiriliyor

Aracınız Hemen Değiştiriliyor

Türkiyenin her noktasında anlaşmalı servislerimizle seyehat sırasında araç  herhangi bir sıkıntı yapması durumunda türkiye'nin hangi noktasın'da olursanız olun bize ulaşıyosunuz bizde bulunduğunuz bölgeye göre anlaşmalı servisimizle bağlantıya geçip sorunu yerin'de çözüyoruz,yerin'de çözülemeyecek bir durum varsa en kısa zaman'da aracınızı başka bir araçla değiştiriyoruz.

DAHA FAZLA...
Müşteri Menuniyeti

Müşteri Menuniyeti

Antalya rent a car firmaları arasında önde gelen firmamız antalya araba kiralama konusunda güvenilir,ekonomik fiyatlar,araçlarımızın bakımları manında ezaksiksiz yapılmaktadır.müşterilerimizin daha önceki araç kiraladıkları şirketlerden duydukları şikayetleri özenle dikkate alıyor aynı sorunlarla biz de yaşamamaları için son derece dikkat ediyoruz.
DAHA FAZLA...
Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatı almak için alış tarih saat dönüş tarih saat girerek fiyat alınız.Sürekli diğer şirketlerin verdiği fiyatları takip ediyor ve en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.En iyi hizmeti alabilmeniz için gece gündüz çalışmaktayız.Tatilinizi en iyi şekilde tamamlayıp sorun yaşamamak için en ufak bir sorunda 7/24 bize ulaşmanız yeterlidir.

DAHA FAZLA...
top
whatsapp