ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Kiralama Koşulları

ADİL FİYAT POLİTİKAMIZ VE ONLİNE REZERVASYON 
Kurumsal yapımız gereği siz değerli müşterilerimize eşit ve adil fiyat politikamız açısından sayfadaki fiyatlarımız sabit ve herkese aynı fiyatlar geçerlidir. Özel fiyat indirimi veya özel fiyat teklifi istenmesi durumunda olumlu karşılanmaz. Bir müşterimiz sayfamızdaki geçerli fiyattan rezervasyon yaparken başka bir müşterimize ayrı fiyat vermemiz adil fiyat politikamıza uymayacağından bu şekilde bir talep olumlu karşılanmaz.
 
DEPOZİTO
Depozito uygulamamız yoktur hiç bir şekilde depozito talep edilmez. Hızlı Kolay Ve Güvenilir.
 
GENEL SİGORTA ŞARTLARIMIZ 
Şirketimiz bünyesindeki bütün araçlarımız tam kaskolu olup Cam, Lastik Far kırılması ve ufak çizikler durumunda polis raporu talep edilmemektedir. Ancak kaporta hasarı ve kaporta göçük ve kaza durumunda  polis raporu ve alkol raporu talep edilecektir rapor getirilmemesi durumunda hasar tutarı talep edilecektir.Kaza durumunda ikame araç sigorta kapsamı alanı dışındadır araç trafiğe çıkmayacak durumda olursa başka araç talep edilmesi durumunda yeni aracın ödemesi yapılırsa araç temin edilir.
 
HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETLERİ
Siz değerli müşterilerimizi havalimanında bekletmemek adına sizi çıkış kapısında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile bekliyoruz ve personelimiz sizi çıkış kapısında bekleyebilmesi için arabayı otoparka koyar ve ortalama 2 euro olan otopark ücreti kiralayan müştermiz karşılar.
 
ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA
24 saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanları Ofislerimizde günün her saatinde, diğer ofislerimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Arabayı teslim etmek için dış hatlar kapı çıkışında personelimiz Çevlik Rent A Car tabelası ile sizi bekler ve tabelamızı gördüğünüz zaman personelimizin yanına gelirsiniz kısa süren sözleşme yapıldıktan sonra arabanızı alır ve tatilinize başlarsınız. Dönüşte ise dış hatlar giden yolcu tarafında yolcu indir bindir yerinde personelimiz sizi bekliyor olur.
 
KİRALAMA SÜRESİ.
En kısa kiralama süresi 2 gün'dür. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) dahil tam gün ücreti alınır.
 
 
UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR.
Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
TEK YÖN KİRALAMA
Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya size en yakın Çevlik Rent A Car Ofisini arayabilirsiniz.
 
 
SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI
En az 22 yaşını doldurmuş 2 yıllık gecerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.., Lüks araclarda ise  en az 27 yaş yaşını dolmurmuş olma mecburiyeti vardır.
 
 
 
İLAVE SÜRÜCÜ
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

 

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR 

Araç bakım giderleri,Full  kasko Sınırsız km ve KDV dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler fiyatlara dahil değildir.

 
 
ÇEVLİK RENT A CAR FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.
 
 
TRAFİK CEZALARI
Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Çevlik Rent A Car 'a  ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.
top
whatsapp