ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Antalya Lara Rent A Car

Ülkemizin en uzun kumsalı olan bölge Antalya ilinin, Muratpaşa ilçesinin sınırları içerisindedir. Uzun kumsalı dünyaca meşhur olan bölgede, büyük çaplı turistik tesis yatırımları ve projeleri gerçekleştirilmiş ve halen devam etmektedir. Antalya'nın il merkezine ve yanı sıra havalimanı'na yakınlığı sebebiyle oldukça merkezi bir konumda olan bölgede, yılın her döneminde dünyanın pek çok ülkesinden turist görebilme olanağına sahipsiniz.

Uzun kumsalıyla tarihin pek çok döneminde gelişmiş medeniyetlerin yerleşim alanı olarak kullandığı bölge, en önemli antik kentlerden biri olan Perge'nin hemen yanındadır. Olağanüstü kumsalı, doğal güzellikleri ve benzeriz tarihi kalıntılarıyla dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Lara, her geçen gün artmakta olan bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Bölgenin güç coğrafi koşullarında en nitelikli hizmeti sağlayabilecek şekilde yapılandırılmış olan Antalya Lara Rent A Car şubemiz, tam donanımlı araç filosu ve kiralama öncesi ve sonrasında sunulan danışmanlık hizmetleriyle dünya standartlarının üzerinde bir hizmet yaklaşımı sergileyebilmektedir. Antalya lara rent a car şubemiz bölgede sektörünün en önemli kurumudur.

top
whatsapp